20.5°C, 3Bft. Inloggen

De Taartenstand:

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2023-2024 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via [email protected].

Huidige Taartenstand: 62
Huidige Bokalenstand: 3

Taarten van seizoen 2023-2024

Fylí Agon
     H1x; SkiffoNiffo met Furat Alsheikh
     Mix2x; Pieter en Murl HUUU met Pieter Jager icm. Agon
     D4+; van bier naar vier met anna Geluk, Noor Stapel, Eshter Wit en Hannah Boerlijst en stuur Bram Keulen

Thêta Herfstregatta
     D2x; MaJo met Maud Meerkerk en Joëlle Steltenpool
     H2x; Japs en Flaps met Dennis Böhm en Jasper Boogers

Amstel-Drecht Regatta
     H8+; Heren Voortraining met Jurn de Groot, Krijn Roest, Khaled Akraa, Laurens van der Knaap, Rik Baetens, Leonard de Paepe, Ruben Band, Sven Lemsom en stuur Rosalin Udo

Army Regatta
     H2x; Neruis Waarschuing met Casper Thostrup en Abe Hoogeveen

Knorrensteijn Memorial Regatta
     
D4+; van bier naar vier met Thura van der Schans, Noor Stapel, Anna Geluk, Hannah Boerlijst en stuur Loek Schaffels

Njord Najaarswedstrijden
     H1x; Essentie met Céderic van Rossum

Asopos Najaarswedstrijden
     H1x; Essentie met Céderic van Rossum
     HErvC4+; Nederlands Studenten Kampioen onervC4+ 2022 met Bram van der Eng, Jasper Tillie, Floris Franken, Bas Slingerland en stuur Lisette Vegter
     H2x; Beunen met Luuk van der Groot en Djoerd Belt
     H1x; Bart Stevens

Argo Najaars Slot
     D4+; Relatief met Sifra Kuiper, Christel Kuijt, Eline Haak, Carlijn Brugmans en stuur Elke Crooijmans
     H2x; Beunen met Luuk van der Groot en Djoerd Belt

Lingebokaal
     H8+; Promille met Quinten Lorkeers, Timo van den Heuvel, Alex Bor, Koen Brouwer, Ties Roebersen, Midas van Winden, Martijn Westerhof, Job Traas en stuur Merel Triemstra

Gyas-Hunze Race
     H4+ poule 1; Uitgepiekt met Gijs van der Voet, Quinten Nieuwhof, Sem Verweij, Tjeu de Sauvage-Nolting en stuur Pascal Bouwman 

Heineken Openings Toernooi
     HOnervC4+ Klassement; Buff BeverBende met Boris Mayne, Thijs Hampsink, Sebastiaan Hagedorn, Jochem van Houten en stuur Lotte van der Meijde
     OCl C4+; Toercie met Quinten Nieuwhof, Babice van der Lof, Nandus Lemlijn, Olaf van Peij en stuur Gijs van der Voet
     HOnervC4+ Poule 1; Schie Schijven met Justin Weernink, Dimitri Verleur, Tycho Poel, Thijmen Jeulink en stuur Peter Nederveen

Skiffhead
     HCl 1x; Bart Stevens

Aegir Lentesprint
     HOnervC4+; BamiBallen met Wout Braakhuis, Friso Holleman, Olivier Reinacher, Otte Hamoen en stuur Julia van de Beld
     HErvC4+; Oud-Bestuur is Goud-Bestuur! met Jorn van Beek, Igor Groot, Alex van Langen, Teun Domburg en stuur Björn Nelemans

Skøll Cup
     HOnervC4+; Winnen Na NU! met Marinus te Paske, Camiel van Duijvenbode, Noam Hendriks, Phillip Benschop en stuur Pim Meekel
     DErv1x; Mieke van der Mispel in een skiff Sneller gaan dan jij dat is haar plicht Ze gaat zo snel ja sneller dan het licht Sneller dan licht nee sneller dan zwaar Sneller dan Chiel maar niet sneller dan Maar(ten) Scheurend op de Schie ja ze is een gevaar Je kijkt naar Mieke van der Mispel in een skiff met Mieke van der Mispel
     HErv2x; Beunen met Bart Stevens en Luuk van der Goot
     HErv4+; Aandacht met Eric Wolfrat, Diederik Zaaijer, Niels de Vries, Lars de Vries en stuur Madelief Peters
     Mix2x; (G)Olden Double met Jiri de Vos en Lizzy van der Beek
     DE1x; Lisa Keurentjes met coaches Duke, Hugo en Sarah
     HErvC4+ Dispuut; Team Tank met Tim Klijnjan, Kjell Albers, Jim Wijngaarde, Bob van Daal en stuur Sacha Olsthoorn
     OErvC4+ Beheer; 't Beheer met Thura van der Schans, Julia Poulard, Wessel Muntendam, Ties Middelkoop en stuur Diederik Zaaijer
     HOnervC4+ Klassement; Buff BeverBende met Thijs Hampsink, Sebastiaan Hagedorn, Bas Brinkman, Boris Mayne en stuur Robin van de Blaak
     O2x Bestuursveld tijdsnelste; Fundamenteel Ouwe! met Céderic van Rossum en Danique Buchner
     O2x Bestuursveld race om het erevlot; Lees de RoCoCo! [email protected] met Iris Schelleman en Sacha Olsthoorn

Elfsteden Roei Marathon
     Toercategorie & Studentenveld; D.S.R. Broodhuis Meereters met Jorn van Beek, Igor Groot, Iris Schelleman, Alex van Langen, Coen Jansen, Tessel van Gameren, Jet Polderman, Wouter Bakkeren, Jasper Bogers, Tim Geukers, Céderic van Rossum en Berend Zwolle

Rottebokaal
     OC4+; De SCHIEters met Matthijs Boerendans, Wolf van Strijen, Olaf van Peij, Titus Cornelissen icm. Thêta
     O2x familieveld; EJNZLMixed2x (eerstejaars niet zo licht gemixerde dubbeltwee) met Sacha Olsthoorn en Kees Olsthoorn
     HOnervC4+ Klassement; Buff BeverBende met Thijs Hampsink, Sebastiaan Hagedorn, Jochem van Houten, Boris Mayne en stuur Robin van de Blaak
     HErv2x; BeunenTotWeKreunen met Paul Heijnen en Luuk van der Goot

Saurus International Regatta
     HErv1x; Dé SkiffoNiffo met Furat Alsheikh
     HErv4*; Quadubbel met Pascal Bouman, Miró Bruinsma, Rikke Richard, Sjoerd Verweij en stuur Thomas Hayran
     Mix2x; (G)Olden Double met Jiri de Vos en Lizzy van der Beek

Proteus-Eretes in 't Lang
     HErv2x; BeunenTotWeKreunen met Bart Stevens en Luuk van der Goot
     DErv4+ Poule 2; Nat van Start met Marijn Nusteling, Unna Diegenbach, Joy de Kleijn, Esmée Hermans en stuur Lars Timmer
     HOnervC4+ Poule 1; met Olivier Reinacher, Otte Hamoen, Wout Braakhuis, Friso Holleman en stuur Julia van de Beld
     HErv4*; Beuncommissariaat met Jorn van Beek, Céderic van Rossum, Mees Frensel, Alex van Langen en stuur Céline van Wassenhove
     HOnervC4+ Poule 1; Winnen Na NU! met Phillip Benschop, Reinoud van Holk, Marinus te Paske, Camiel van Duijvenbode en stuur Pim Meekel
     HErv4+ Poule 1; Aan'tbier met Jorn van Beek, Diederik Zaaijer, Niels de Vries, Lars de Vries en stuur Sifra Kuiper
     Mix2x; (G)Olden Double met Jiri de Vos en Lizzy van der Beek
     HErv1x; 100wijn met Vincent Kuijs
     HOnervC4+ Klassement; Buff BeverBende met Jochem van Houten, Bas Brinkman, Thijs Hampsink, Boris Mayne en stuur Lotte van der Meijde

Proteus-Eretes in 't Kort
     HErv8+; FRONTAAL met Timo van den Heuvel, Quinten Lorkeers, Koen Brouwer, Alex Bor, Midas van Winden, Martijn Westerhof, Job Traas, Ties Roebersen en stuur Sarah Geljon
     HErv4+; Vogalonga laat je likken!! met Jorn van Beek, Diederik Zaaijer, Niels de Vries, Lars de Vries en stuur Madelief Peters
     HErv2x; Lichte Beunhazen met Paul Heijnen en Bart Stevens
     HErv1x; Dé SkiffoNiffo met Furat Alsheikh
     OC2+/*; VuVuC2La met Martijn Westerhof, Steven Roosen en stuur Koen Brouwer
     OErv 1x((C)2+/-); Oud Bestuur is Goud Bestuur in Halfvolle C4- met dubbele ballast met Igor Groot en Jorn van Beek
     OErv 1x((C)2+/-); Bestuur ben je maar voor even, maar even ben je voo rhet leven in Halfvolle C4- met dubbele ballast met Alex van Langen en Mees Frensel
     OErv 1x((C)2+/-); BBB x Toerbaas 76 crossover episode in de 1+ met stuur Björn Nelemans icm. Orca

Asopos Driekamp
     HErv1x; Dikke Torpedo met Bart Stevens
     HErv2x; Streiden tot we Leiden met Bart Stevens en Luuk van der Goot
     HOnervC4+ Poule 1; Winnen Na NU! met Noam Hendriks, Reinoud van Holk, Marinus te Paske, Camiel van Duijvenbode en stuur Pim Meekel

Bokalen van seizoen 2023-2024

Najaarsbokaal
     H1x; Essentie met Céderic van Rossum
     H2x; Beunen met Luuk van der Groot, Djoerd Belt en Bart Stevens
     D4+; van bier naar vier met Hannah Boerlijst, Anna Geluk, Thura van der Schans, Noor Stapel, Eshter Wit

 

Taarten en bokalen van seizoen 2022-2023

Taartenstand: 70, bokalenstand: 7

BOKALEN

D4*; Quadrip met Jet Polderman, Roos Spee, Brenda Gilling, Mayra Cöp, Esther Menken, Anna Noteboom en st. Annerieke Ohm.
H4*; Gladde Boys met Stan Slingerland, Pieter Jager, Xavier Schoonhoven, Koen Kamstra, Miró Bruinsma, Jeppe Sluis en st. Max Kneppers.
H4+; Zeuven met Lars de Vries, Niels de Vries, Niels van der Ploeg, Rens Dur, Tim Schellekens en Eric Wolfrat.
Kruithuisbokaal en Sprint 8+: Abe Hoogeveen, Bas Slingerland, Bram van der Eng, Casper Thostrup, Floris Franken, Jasper Tillie, Roan Raben, Tom van Koten en stuurtjes: Lisette Vegter, Rosalin Udo
DOnerv C4+ stuurboordbokaal: Annabel Mol, Anouke Wit, Isabel Gowers, Nienke van Dijk, Sanne Veldhuisen en st. Maurits Kienhuis
Bokaal der Quadruple: Djoerd Belt, Jaysen Boedhram, Luuk van der Goot, Paul Heijnen, Tygho Lampe en st. Charlotte Bourdon

TAARTEN

Voorjaarsseizoen 2023

Gyas Meerkamp
HOnerv C4+ poule 1: Stoplicht:, Quint Holland, Midas an Winden, Timin Mahajan, Krijn Roest, st. Katharina Wolff
DErv 4+ poule 1: Waterraaf: Lynn Kamphuis, Madelon Geurts, José Dijkshoorn, Iris van Leeuwen, st. Gijs van der Voet
HErv 4*: BeunenTotWeKreunen: Paul Heijnen, Luuk van der Goot, Jaysen Boedhram, Djoerd Belt en st. Charlotte Bourdon
HErv 4+ poule 2: Beauvenwater: Cees Mol, Rens Denneboom, Ties Middelkoop, Teije de Blank en st. Douwe Graveland

Orca Competitieslotwedstrijden
Functie 8+ SGOEPPPATS matcoms: Renze Dijkhuizen i.c.m. de andere SGOEPPPATS matcoms
HErv 8+: Heerenclubacht Ambetant: Casper Thostrup, Roan Raben, Floris Franken, Jasper Tillie, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Tom van Koten, Abe Hoogeveen en st. Lisette Vegter
Compocom skiff veld: Toerbaas 76: Björn Nelemans
HErv 4*: BeunenTotWeKreunen: Luuk van der Goot, Djoerd Belt, Jaysen Boedhram, Tygho Lampe, st. Noor Kosterman

Heineken Okeanos Competitie Tweekamp
DOnerv C4+ poule 1 (B)enig: Nienke van Dijk, Isabel Gowers, Annabel de Mol, Anouke Wit, st. Maurits Kienhuis
HErv 8+: Heerenclubacht Ambetant: Casper Thostrup, Roan Raben, Floris Franken, Jasper Tillie, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Tom van Koten, Abe Hoogeveen en st. Lisette Vegter

Rottebokaal
Herv 2-: Japs en Flaps: Tim Geukers, Jasper Boogers
DOnerv C4+ poule 1: (B)enig: Anouke Wit, Sanne Veldhuisen, Isabel Gowers, Annabel de Mol en st. Maurits Kienhuis.
HErv 8+: Heerenclubacht Ambetant: Casper Thostrup, Roan Raben, Floris Franken, Jasper Tillie, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Tom van Koten, Abe Hoogeveen en st. Lisette Vegter
H1x: Badbeer Alpha: Ruben Band
Mix2x Licht Gebeun: Paul Heijnen en Charlotte Bourdon
HOnerv C4+ poule 1: Stoplicht: Quint Holland, Ernst Paardekooper, Timin Mahajan, Krijn Roest, st. Katharina Wolff

Asopos Driekamp
HErv 8+ Heerenclubacht Ambetant: Casper Thostrup, Roan Raben, Floris Franken, Jasper Tillie, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Tom van Koten, Abe Hoogeveen en st. Rosalin Udo
D2- Joris en de Draak: Iris Verouden, José Dijkshoorn
HErv 4* BeunenTotWeKreunen: Paul Heijnen, Luuk van der Goot, Jaysen Boedhram, Tygho Lampe en st. Charlotte Bourdon
H2x Onnorthodox: Yoari Karelsz, Teunis de Beer
Mix2x Jiri & Lizzy: Jiri de Vos, Lizzy van der Beek

Euros Drienerlo Regatta
HErv 4+ poule 1 Aandacht: Niels van der Ploeg, Lars de Vries, Niels de Vries, Timo Heij en st. Pieter van der Kuyl
HOnerv C4+ poule 1 Glorizon: Martijn Westerhof, Steven Roosen, Ties Roebersen, Midas van Winden en st. Pim van den Homberg

Saurus International Regatta
DOnerv C4+ poule 1 (B)enig: Nienke van Dijk, Isabel Gowers, Sanne Veldhuisen, Anouke Wit en st. Maurits Kienhuis
DOnerv C4+ poule 2 Schiemeerminnen: Inez van Winden, Lucy Zhang, Katharina Wolff, Flora Koeleman en st. Inge Wijngaarden

Aegir Lentesprint
HOnerv C4+ poule 1: Glorizon: Martijn Westerhof, Koen Brouwer, Shawn-Douglas Hammond, Midas van Winden en st. Pim van den Hombergh
HOnerv C4+ poule 4: Uitgeselecteerd: Duke Bouwer, Tjeu de Sauvage-Nolting, Maurits Kienhuis, Quinten Nieuwhof en st. Cathelijne Baijer

Skøll Cup
OErv C4+ Beheren: ‘t Beheer: Cian Rippen, Marith Huisman, Suzanne Schuurman, Robbert Grobben en st. Julia Poulard.
HErv 8+: Ambetant: Casper Thostrup, Roan Raben, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Floris Franken, Jasper Tillie, Tom van Koten, Abe Hoogeveen en st. Rosalin Udo

Traianus Regatta
DOnerv C4+ poule 1: (B)enig: Annabel de Mol, Nienke van Dijk, Sanne Veldhuisen, Isabel Gowers en st. Maurits Kienhuis
HErv 4*: BeunenTotWeKreunen: Paul Heijnen, Luuk van der Goot, Jaysen Boedhram, Djoerd Belt en st. Charlotte Bourdon
DOnerv C4+ poule 2: (D)ons Drijfsijs: Suus van Leenders, Thirza van Essen, Maud van der Vegt, Cathelijne Baijer en st. Quinten Nieuwhof

Proteus-Eretes in ‘t Lang
DOnerv C4+ poule 4
I.c.m. Skadi: Sanne Veldhuizen, Sophie Haffmans, Eva Metselaar, Melissa Meerman en st. Marie Claire Wassenburg
HErv 4+ poule 1
Zeuvebeune: Niels de Vries, Lars de Vries, Jorn van Beek, Luigi Maiorano, Isa Habraken

Proteus-Eretes in ‘t Kort
HErv 2x: Meerbierman en Hosseljongen: Tygho Lampe en Luuk van der Goot
HErv C4+: Correct: Maurits Kienhuis, Niels van der Voort, Joost Bazuin, Duke Bouwer en st. Anouk Rensen
DErv 8+: Oneindig: Nienke Bezemer, Esther Wit, Anna Geluk, Noor Stapel, Lisa Kerkhof, Jasmijn Tromp, Laura van den Stadt, Hannah Boerlijst en st. Loek Schaffels
OHErv 4+: Aandacht: Abel de Bruijn, Timo Heij, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Niels van der Ploeg
DErv 2x: WaterH00s: Antonella van Osnabrugge en Iris Verouden
HErv 1x: Floris van de Grift
DErv C4+: Relatief: Sifra Kuiper, Madelief Peters, Eline Haak, Roos van der Hulst en st. Christel Kuijt
DOnerv C4+: HardTOP: Maran Dijkhuizen, Danique Oost, Maartje Pelle, Lisette van Dam en st. Kristel de Groot
OOnerv C2+: VuVuC2La: Martijn Westerhof, Steven Roosen en st. Koen Brouwer
OErv (oud) bestuur klein nummer: In de 2+ Jorn van Beek, Coen Jansen en st. Mees Frensel en in de 1x Björn Nelemans

Heineken Roeivierkamp
HCl 8+; Ambetant met Floris Franken, Roan Raben, Tom van Koten, Bas Slingerland, Casper Thostrup, Jarem Hinseveld, Bram van der Eng, Abe Hoogeveen en st. Lisette Vegter

Heineken Openingstoernooi
HErv C4+; Maxies Tijgers met Pascal Bouman, Bauke Brockhoff, Rikke Richard, Sjoerd Verweij en st. Thomas Hayran
DOerv C4+ poule 3; (b)enig met Annabel de Mol, Isabel Gowers, Sanne Veldhuisen, Anouke Wit en st. Maurits Kienhuis

Head of the river Amstel
HCl 8+; Ambetant met Floris Franken, Coen Jansen, Tom van Koten, Bas Slingerland, Casper Thostrup, Chris van der Hoorn, Bram van der Eng, Abe Hoogeveen en st. Lisette Vegter

Gyas-Hunze Race
Rela C2+; Noerd met Djoerd Belt, Nienke Bezemer en st. Paul Heijnen

Nederlands Kampioenschap Indoor Roeien
HCl 8+; Godzeidrank met Floris Franken, Roan Raben, Casper Thostrup, Bas Slingerland, Tom van Koten, Abe Hoogeveen, Bram van der Eng, Jasper Tillie

Argo Najaars Slotwedstrijden
H4+ poule 1; Zeuven met Rens Dur, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Pieter van der Kuyl.

Asopos Najaarswedstrijden
H8+; Broodhuis x Gyros x Fêta combiboot Proteus-Eretes, Gyas en Thêta met Djoerd Belt, Tygho Lampe, Céderic van Rossum en st. Paul Heijnen.
D2x; Anouk & Martiene met Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens.
DEj8+; Dames Voortraining 1 met Hannah Bervoets, Evelien Vos, Fleur Cluistra, Floor Battjes, Rachel Boer, Maaike de Braal, José Dijkshoorn, Stephanie Verheggen en st. Douwe Wielenga.
H4*; U-Boot met Jorn van Beek, Alex van Langen, Jaysen Boedhram, Mark Ketting en st. Milou Dijk.
D4*; Quadrip met Esther Menken, Mayra Cöp, Roos Spee, Jet Polderman en st. Annerieke Ohm.
H4+ poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Tim Schellekens, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Niels de Vries.
H4+ poule 2; McSnoek met Koen de Regt, Pascal Wijffelaars, Yuval Stassen, Martijn Damman en st. Stan Slingerland.

Army Regatta
H4*; Gladde Boys met Pieter Jager, Xavier Schoonhoven, Jeppe Sluis, Miró Bruinsma en st. Max Kneppers.

Knorrensteijn Memorial Regtta
H4+ poule 1; Zeueven met Lars de Vries, Niels de Vries, Niels van der Ploeg, Rens Dur en st. Tim Schellekens.

Njord Najaarswedstrijden
H4*; A-Boot met Jorn van Beek, Djoerd Belt, Jaysen Boedhram, Mark Ketting en st. Milou van Dijk.
D4*; Quadrip met Mayra Cöp, Anna Notenboom, Brenda Gilling, Esther Menken en st. Annerieke Ohm.

Thêta Herfstregatta
H4+ poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Tim Schellekens
H4*; Gladde Boys met Xavier Schoonhoven, Pieter Jager, Koen Kamstra, Miró Bruinsma en st. Max Kneppers.
D2x; Flop met Eva Zwaveling en Arla van der Ende.
D4*; Quadrip met Jet Polderman, Mayra Cöp, Brenda Gilling, Esther Menken en st. Annerieke Ohm.

Fylí Agon
H2x; Kwik en Kwak met Lars de Vries en Niels de Vries

 

2021-2022

Taartenstand: 88, bokalenstand: 9

TAARTEN

Fylí Agon
D2x; Gekko's met Kimberley van Batenburg en Anne Spruit
H4+ poule 2; Zeuven met Eric Wolfrat, Tim Schellekens, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Pieter Jager

Thêta Herfstregatta
HErv C4+ poule 1; Principaal met Dajo Stek, Mark van den Berg, Max Bevelander, Furat Alsheikh en st. Jord Jonker
H4+ poule 1; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Pim Brouwer, Lars Kleyn Winkel en st. Sebastiaan van Paasen
H4+ poule 2; Beunentotwekreunen met Paul Heijnen, Luuk van der Goot, Djoerd Belt, Céderic van Rossum en st. Charlotte Bourdon

Asopos Najaarswedstrijden
D4+; EJX met Karin van den Berg, Roos Spee, Rintati Roza, Anouk Brandwijk en st. Marjolein Visser
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman
HErv C4+; Beuncommissariaat met Jorn van Beek, Alex van Langen, Mees Frensel, Coen Jansen en st. Annika Bart
HOnerv C4+; SG Heren 2 met Martijn Schrama, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Dennis Müller en st. Lisette Vegter

Njord Najaarswedstrijden
DErv C4+ poule 1; Afwijkend met Nienke Metzger, Iris Schelleman, Lotte Jansen, Marie Klein Tuente en st. Veerle Hoedemaker
H4+ poule 1; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Pim Brouwer, Lars Kleyn Winkel en st. Arno Enthoven
HErv C4+ poule 1; Principaal met Dajo Stek, Jord Jonker, Max Bevelander, Furat Alsheikh en st. Mark van den Berg
D4+ poule 2; nonsTop met Jasmijn Tromp, Evelien Vos, Nynke Krabbenborg, Demi van Kampen en st. Catherine Bessenger

Argo Najaars Slotwedstrijden
H4+ poule 1; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Arno Enthoven, Lars Kleyn Winkel en st. Simona Lu
DErv C4+ poule 1; Expliciet met Ella Van Santvliet, Antoinette Torsy, Lisa Kerkhof, Maaike van Schie en st. Bart Stevens
DErv C4+ poule 2; Incrediboot met Laura van de Stadt, Isa Habraken, Iris van Leeuwen, Sasja Dollé en st. Tim Schellekens
HErv C4+ poule 1; Principaal met Dajo Stek, Jord Jonker, Max Bevelander, Mark van den Berg en st. Antonella van Osnabrugge

Nederlands kampioenschap Indoorroeien
DCl 8; Anna Notenboom, Esther Menken, Karin van den Berg, Roos Spee, Jet Polderman, Anouk Brandwijk, Martiene Ubbens en Rintati Roza
HCl 8; Ries Meijssen, Stefan van den Toorn, Steven Coevert, Rik Busschers, Marius Franx, Coen Jansen, Roland Günther en Fedde van der Meer

Gyas-Hunze Race
OC2+; Expeditie ExpediCie met Wito Schuurman, Juliette du Marchie Sarvaas en st. Bjorn van der Vuurst
OC4+; Bestuur 75 met Teun Domburg, Merel Bouma, Igor Groot, Jesse Voskuilen en st. Céderic van Rossum
H4+ Poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Tim Schellekens

Heineken Openings Toernooi
D2-; I2 met José Dijkshoorn en Odessa Schokker
DOnerv C4+ BB poule 3; Sneller dan 3*10^8 met Roelie Ootes, Stefanie Broer, Saana Taal en st. Tijmen van den Kieboom
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings

Aegir Lentesprint
DOnerv C4+ SB poule 3; Progressie met Anna Geluk, Hannah Boerlijst, Sterre Joore, Julia Ansems en st. Ava De Haan
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Abe Hoogeveen, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Floris Franken en st. Lisette Vegter
HOnerv C4+ SB poule 2; Parallel met Jasper Tillie, Tom van Koten, Rink van Hartingsveldt, Eren Özdemir en st. Maarten Vermeer
HOnerv C4+ SB poule 4; Consitent met Daan Engelen, Joost de Nijs, Koen de Regt, Felix Terwel en st. Stan Slingerland

Tweehead
D2x poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens

Skiffhead
D1x; Esther Spruit

Skøll Cup
D2x poule 1; Martiene Ubbens en Anouk Brandwijk
Voorzitters1x; Julia van Oosterhout
H4+ poule 1; Beuncommissariaat met Mees Frensel, Alex van Langen, Jorn van Beek, Luigi Maiorano en st. Annerieke Ohm
DE1x; Ingmar Visser

Traianus Regatta
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Carlijn Brugmans
DOnerv C4+ SB poule 3; Incapeddels met Lili Bóta, Esther Wit, Thura van der Schans, Hanne Buit en st. Jorrit van Heijst
 
Proteus-Eretes in ‘t Lang
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman            
HOnerv C4+; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Martijn Schrama, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
D1x; Esther Spruit                    
H4+ Poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Tim Schellekens, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Lisette Vegter
D2x Poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens            
H4+ Poule 3; Canes ad Remos met Christiaan Duifs, Jan-Paul Metz, Jesper Klomp, André de Hartog en st. Christian Plevier
Mix2x; One 4s met Vincent Kuijs en José Dijkshoorn            
 
Proteus-Eretes in ‘t Kort
D4*; Red de Fries met Isabel Goes, Katherine Lawrence, Nynke Meesters, Nadine Tiessen en st. Céline Van Wassenhove
H2x; Dubbel Onnorthodox met Yoari Karelsz en Jeroen Groot
Mix2x; BeunH00s met Céderic van Rossum en Antonella van Osnabrugge
Competitie-commissaris1x; Compopapa74voeend met Alex van Langen
D1x; Esther Spruit
HOnerv C4; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Martijn Schrama, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
Open Erv C4+; De Vlam in de Pippa met Tom Dijkhuis, Wouter Klein, Ries Meijssen, Fem de Jong en st. Max Jager
Derv C4+; Exotherm met Vera Saaman, Daan Smulders, Juliette du Marchie Sarvaas, Cathelijn Bogers en st. Sacha Olsthoorn
D2x; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
H4+; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries met st. Lisette Vegter
 
Saurus International Regatta
D4*; Quadrip met Jet Polderman, Mayra Cöp, Roos Spee, Esther Menken en st. Annerieke Ohm
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Casper Thostrup, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bram van der Eng en st. Lisette Vegter    
Open-commissie C4+; Nog Eendje Dan met Wito Schuurman, Tanja van der Hoorn, Juliette du Marchie Sarvaas, Leanne Oosterlaan en st. Hannah Godding
 
Asopos Driekamp
D1x; Esther Spruit
H4+ poule 1; Beuncommissariaat met Mees Frensel, Alex van Langen, Jorn van Beek, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten
D4+ poule 2; Natúúrlijk met Suzanne Rademaker, Jasmijn Ponssen, Anouk Groenendijk (de Laak), Lotte van Dongen en st. Ewout van der Heijden
D2x poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens 
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman

Rottebokaal
HOnerv C4+ BB poule 2; The Brow Code met Niek Appels, Lucas Blonk, Niels van der Voort, Arno Soetens en st. Bengt Wesselink
DOnerv C4+ BB poule 1; Sneller dan 3*10^8 met Lara van Iperen, Sophie Kreuwel, Roelie Ootes en st. Tijmen van den Kieboom
D4*; Quadrip met Mayra Cöp, Fem de Jong, Esther Spruit, Brenda Gilling en st. Annerieke Ohm
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Roan Raben, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
DOnerv C4+ BB poule 5; sPEctaculair met Anouk Boer, Ellen Zwiers, Elise Dang, Linsy Marques en st. Melissa Meertens

Heineken Okeanos Competitie Tweekamp
HOnerv C4+ SB poule 3; The Rowing Stones met Vito Elsman, Michiel Pater, Lennart van der Peet, Sem van Schoonhoven en st. Mathijn Brink
D2x poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
D1x; Esther Spruit
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman
H4+ poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Iris van Leeuwen

Euros Drienerlo Regatta
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
H4+ poule 1; Zeuven met Rens Dur, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Iris van Leeuwen
H4+ poule 2; Gladde Dopjes met Thom Rooijmans, Koen Kamstra, Jeppe sluis, Miró Bruinsma en st. Mette Roelfsema
D1x; Esther Spruit
BestuursC2+; Vo voor het DB! met Merel Bouma en Igor Groot en st. Julia van Oosterhout

Orca Competitie Slotwedstrijden
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
D1x; Esther Spruit
D2-; EJDubbelD met Eva Zwaveling en Heleen Huijsmans
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
D2x; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
H4*; Beunen tot we Kreuenen met Paul Heijnen, Jaysen Boedhram, Tygho Lampe, Djoerd Belt en st. Milou Dijk
HOnerv C4+ NSK ; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter

Gyas Meerkamp
H4+ poule 1; Beuncommissariaat; Mees Frensel, Alex van Langen, Jorn van Beek, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.
D4+; Hocus Focus met Vera van Dijk, Els Brouwer, Helena den Ouden, Irene Backers en st, Marijke de Groot.
H8+; Rigoreus met Quinten Nouwens, Jord Jonker, Dajo Stek, Johannes Ketelaars, Max Bevelander, Douwe Wielenga, Mark van den Berg, Furat Alsheikh en st. Merel Triemstra.


BOKALEN

Najaarsbokaal
H4+; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Pim Brouwer, Arno Enthoven en Lars Kleyn Winkel
HErv C4+; Principaal met Dajo Stek, Mark van den Berg, Max Bevelander, Furat Alsheikh en Jord Jonker

Voorjaarsseizoen
D1x; Esther Spruit
D2x; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
H4*; Beunen tot we kreunen met Céderic van Rossum, Djoerd Belt, Jaysen Boedhram, Luuk van der Groot, Paul Heijnen en Tygho Lampe.
H4+; Zeuven met Lars de Vries, Niels de Vries, Niels van der Ploeg, Rens Dur, Tim Schellekens en Eric Wolfrat.
HOnerv C4+ SB; (D)FC Barf met Floris Franken, Bram van der Eng, Freek Braspenning, Abe Hoogeveen, Bas Slingerland, Casper Thostrup, Roan Raben en st. Lisette Vegter

 

2020-2021

Taartenstand: 7, bokalenstand: 0

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2020-2021 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via [email protected].

TAARTEN

Fylí Agon
H4+; Steen Papier Bier met Nick Borst, Hein Gijsman, Iwan Hoogenboom, Jasper Coppen en st. Esmee Talens

Thêta Herfstregatta
DErv C4+ poule 2; Exotherm met Suus Konings, Sacha Olsthoorn Juliette du Marchie Sarvaas, Cathelijn Bogers en st. Robert Heemskerk

PEiL
H4+; Labiel met Saul Pennings, Stan van Nieuwamerongen, Lars Kleyn Winkel en st. Eben Rogers
D2x; Syntweetisch met Jasmijn Ponssen en Lotte van Dongen
HOnerv Blok 5; Kingfishers met Niels van Breukelen, Jordy Krap, Hein Wesseling, Roderick Wanjon en st. Quinten Schimmel

PEiK
D1x; Kimberley van Batenburg
HErv 4+; Grande met Teunis de Beer, Noud van Bohemen, Marnix Tijhuis, Renze Dijkhuizen en st. Robbert van der Mooren

 

2019-2020

Taartenstand: 13, bokalenstand: 3

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2019-2020 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via [email protected].

TAARTEN

Thêta Herfstregatta
H2x; Two and a Tall Men met Bart van Vliet en Tom van Woudenberg.

Knorrensteijn Memorial Regatta
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning

Asopos Najaars
H2x; Two and a Tall Men met Thijs Moret en Bart van Vliet.
H4-; Proteus  met Mitch Geraedts, Edwin van Tongeren, Matthijs Bijman en Gerald van der Geugten.
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning.
H8+; Labiel met Arno Enthoven, Tim Geukers, Frank te Loo, Stan van Nieuwamerongen, Lucas Poker, Lars kleyn Winkel, Sebastiaan van Paasen, Jasper Boogers en st. Annelies ter Pelkwijk

Novembervieren
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Camiela Jonker, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning

Argo Najaars
H4+ poule 2; SPAM, met Jelmer Bloemhof, Mees Beumer, Martin van Ingen, Nathan gebraad en st. Eben Rogers
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning.
H2x; Two and a tall men, met Thijs Moret en Bart van Vliet

Gyas-Hunze
4+ D2; Sho(r)t met Rimke Beinema, Louise Guichelaar, Iris van Kan, Marith Huisman en st. Jelmer Bloemhof.
4+ H2; SPAM met Jelmer Bloemhof, Nathan Gebraad, Sander van der Geer, Jesse Voskuilen en st. Iris van Kan
DCl4*; SPAR met Fem de Jong, Esther Menken, Mieke van der Mispel, Charlotte Stokman en st. Louise Guichelaar.

BOKALEN

Najaarsbokaal
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning.
H2x; Thijs Moret, Bart van Vliet en Tom van Woudenberg

Verenigingsbokaal Najaar
Ouderejaars competitiesectie